Chordyes

Merangkum Luka

أوتار الجيتار وكلمات أغنية Merangkum Luka بواسطة Prada Satria بمقام G

View Original Key
Capo ♪ fret 5

Intro : G Em Bm..  Em<F#m
        G Em Bm..
        G Em Bm..

GTak.. EmIngatkah Saat Kau BerdBmusta..
Masih GBer..bekasEm Jelas
Luka Yang Kau BuBmat..

Engkau BaGgaikan Mawar Berduri TEmajam
Yang Menusuk Relung JiBmwaku..
Dan Kau PerGgi Tinggalkan Rasa KecEmewa
Yang Terpenjara Dalam HaBmtiku..

Reff :
 GBiarkan Ku BerlEmari
 Dalam Ruang Yang SuBmnyi..
 (Woo Wo Wo Woo Wo Wo)
 GMerangkum Semua LEmuka
 Yang Pernah Kau BeBmri.. E(Wooo Woo)

 Ku Ingin MusGnahkan Semua Tanpa TeArsisa
 Dan MengobaBmti Semua Perih Yang Tercipta
 Bebaskan DiGriku.. DAari BelenggEmu KF#me-JaGm-Mu..

Int. G Em Bm..

Kau MemGbu..aikuEm Dengan Seribu Tipu BmDaya..
Tanpa SaGdar Ku TerjEmerat Dalam MarabaBmhaya..

Engkau BaGgaikan Mawar Berduri Tajam
Yang Menusuk Relung JiBmwaku..
Dan Kau PerGgi Tinggalkan Rasa Kecewa
Yang Terpenjara Dalam HaBmtiku..

GCukup SAudah..
Jangan Pernah BmKembali..
GRacuni HAidupku..
A#mLumpuhkan JF#iwaku..

     GO.. Wo..A O..
     BmO.. Wo.. DOo.. O..
     GO.. Wo..A O..
     BmO.. Wo.. Oo.. O..

Reff :
 GBiarkan Ku BerlEmari
 Dalam Ruang Yang SuBmnyi..
 (Woo Wo Wo Woo Wo Wo)
 GMerangkum Semua LEmuka
 Yang Pernah Kau BeBmri.E.

 Ku Ingin MusGnahkan Semua Tanpa TeArsisa
 Dan MengobaBmti Semua Perih Yang Tercipta
 Bebaskan DiGriku.. DAari Belenggu KejGamAmu..
 Lumpuhkan JiwaGku.A. Remukkan BatEminkF#mu..

Outro : G Em Bm.. G
متوفر أيضاً بمقام: C (المقام الأصلي) D E A
Original Chord Tap to view
Catatan :
Untuk Variasi Bass-Nya Kurang Lebih
Seperti Ini Bro, Di Sini Sudah Kita Abaikan
Untuk Mempermudah Cara Mainnya Saja
Www..com
"Prada Satria - Merangkum Luka"

Bm C#m D A Bm A F#m A F#m E
D A Bm A F#m A F#m

Intro : D Bm F#m.. Bm C#m
        D Bm F#m..
        D Bm F#m..

DTak.. BmIngatkah Saat Kau BerdF#musta..
Masih DBer..bekasBm Jelas
Luka Yang Kau BuF#mat..

Engkau BaDgaikan Mawar Berduri TBmajam
Yang Menusuk Relung JiF#mwaku..
Dan Kau PerDgi Tinggalkan Rasa KecBmewa
Yang Terpenjara Dalam HaF#mtiku..

Reff :
 DBiarkan Ku BerlBmari
 Dalam Ruang Yang SuF#mnyi..
 (Woo Wo Wo Woo Wo Wo)
 DMerangkum Semua LBmuka
 Yang Pernah Kau BeF#mri.. B(Wooo Woo)

 Ku Ingin MusDnahkan Semua Tanpa TeErsisa
 Dan MengobaF#mti Semua Perih Yang Tercipta
 Bebaskan DiDriku.. DEari BelenggBmu KC#me-JaDm-Mu..

Int. D Bm F#m..

Kau MemDbu..aikuBm Dengan Seribu Tipu F#mDaya..
Tanpa SaDdar Ku TerjBmerat Dalam MarabaF#mhaya..

Engkau BaDgaikan Mawar Berduri Tajam
Yang Menusuk Relung JiF#mwaku..
Dan Kau PerDgi Tinggalkan Rasa Kecewa
Yang Terpenjara Dalam HaF#mtiku..

DCukup SEudah..
Jangan Pernah F#mKembali..
DRacuni HEidupku..
FmLumpuhkan JC#iwaku..

     DO.. Wo..E O..
     F#mO.. Wo.. AOo.. O..
     DO.. Wo..E O..
     F#mO.. Wo.. Oo.. O..

Reff :
 DBiarkan Ku BerlBmari
 Dalam Ruang Yang SuF#mnyi..
 (Woo Wo Wo Woo Wo Wo)
 DMerangkum Semua LBmuka
 Yang Pernah Kau BeF#mri..B

 Ku Ingin MusDnahkan Semua Tanpa TeErsisa
 Dan MengobaF#mti Semua Perih Yang Tercipta
 Bebaskan DiDriku.. DEari Belenggu KejDamEmu..
 Lumpuhkan JiwaDku.E. Remukkan BatBminkC#mu..

Outro : D Bm F#m.. D

FAQ

ما هي أوتار أغنية Merangkum Luka؟

أوتار أغنية Merangkum Luka هي: G, Em, Bm, F#m, E, A, A#m, F#, D

ما هو المفتاح الأصلي لأغنية Merangkum Luka؟

المفتاح الأصلي هو C.

ما هي صعوبة عزف أغنية Merangkum Luka؟

مستوى الصعوبة هو Advanced.

هل يمكنني عزف Merangkum Luka في مفتاح آخر؟

نعم. يمكنك تغيير مفتاح الأغنية إلى أي مفتاح باستخدام ميزة النقل (transpose).

هل يمكن عزف Merangkum Luka على جيتار أكوستيك؟

نعم. الأوتار مناسبة لكل من الجيتار الأكوستيك والكهربائي.

هل يمكنني عزف Merangkum Luka على اليوكوليلي؟

يمكن عزف أوتار Merangkum Luka على الجيتار أو اليوكوليلي، باستخدام أشكال الأوتار الخاصة بكل آلة.

كم عدد الأوتار المستخدمة في Merangkum Luka؟

أغنية Merangkum Luka تستخدم 9 أوتار: G, Em, Bm, F#m, E, A, A#m, F#, D

ما هي أسهل طريقة لعزف Merangkum Luka؟

يمكنك استخدام ميزة النقل (transpose) لتغيير المفتاح إلى مفتاح يناسب نطاقك الصوتي أو استخدام أشكال أوتار أسهل.

في أي عقد صدرت أغنية Merangkum Luka؟

صدرت أغنية Merangkum Luka في عقد 2020. شاهد المزيد من أغاني عقد 2020 هنا

0.3x