Chordyes

Ado Sayang

أوتار الجيتار الأساسية وكلمات أغنية Ado Sayang بواسطة BII'MG

View Original Key
Capo ♪ fret 1

Intro : G

GRindu Sayang..
Sa CRindu Ko Pu SenyuGman..
GYang Sa Ingin..
BerceCrita Dengan Ko SaDyang..
SeperCti Saat PertaDma Waktu BerteGmu..

PerGnah Berdua..
Satu CHati Satu CinGta.. Hooo..
LaGlui Hari Indah
BersaCma Memadu KaDsih..
SelamaCnya Menjadi KenaDngan
Dalam HaGti..

Reff :
 Ko Kasih CLuka Macam Tra Pikir Sa SesaDli..
 Sa Sadar BmTra Bisa Bawa Ko KembaEmli..
 Ko Pergi CKas Tinggal Rindu
 Trada KaDbar Sa Menunggu Ado SaGyang..

 Ko Bilang CSa Ini Jalan Dengan Yang LaDin..
 Masa Ko Anggap BmSa Ini Ko Pu Orang LaEmin..
 Sa Tra CPernah Lupa Dong Dua DPu Cinta
 Sio Ado SaGyang..

Ado MaCcam Susah Bertemu
Ko Kabar BagaiDmana Sa Rindu
Peluk BmKo, Sama Ko
KembaEmli Bah Sa Pu Love ACdo..
Sa Pikir Sampe Silang
Mana Janji Ko Bilang
Ko DTipu Kastinggal Baru Ko Pi Hilang
G Ko Tipu-Tipu Sa Trus Baru Ko Pi Hilang

CBaby.. DarDling..
Ko Kasih Luka Ko Kasih Luka-Luka Sa Tuh
Oh My BmBaby.. DarEmling..
Semua Kenangan Mcam Susah Sa Mo Hapus
De CWa Yu Gyaman-Gyaman Low Mi
Mi Ho Sa We
Ko DTikam Sa Pu Hati Macam Susah E
Ada GRindu Yang Ko Bagi
Why You Lie Me Girl
Why You Lie Me Girl
Sey Su Sey Su CGirl

Reff :
 Ko Kasih CLuka Macam Tra Pikir Sa SesaDli..
 Sa Sadar BmTra Bisa Bawa Ko KembaEmli..
 Ko Pergi CKas Tinggal Rindu
 Trada KaDbar Sa Menunggu Ado SaGyang..

 Ko Bilang CSa Ini Jalan Dengan Yang LaDin..
 Masa Ko Anggap BmSa Ini Ko Pu Orang LaEmin..
 Sa Tra CPernah Lupa Dong Dua DPu Cinta
 Sio Ado SaGyang..
متوفر أيضاً بمقام: C D E A
Original Chord Tap to view
Intro : G#

G#Rindu Sayang..
Sa C#Rindu Ko Pu SenyuG#man..
G#Yang Sa Ingin..
BerceC#rita Dengan Ko SaD#yang..
SeperC#ti Saat PertaD#ma Waktu BerteG#mu..

PerG#nah Berdua..
Satu C#Hati Satu CinG#ta.. Hooo..
LaG#lui Hari Indah
BersaC#ma Memadu KaD#sih..
SelamaC#nya Menjadi KenaD#ngan
Dalam HaG#ti..

Reff :
 Ko Kasih C#Luka Macam Tra Pikir Sa SesaD#li..
 Sa Sadar CmTra Bisa Bawa Ko KembaFmli..
 Ko Pergi C#Kas Tinggal Rindu
 Trada KaD#bar Sa Menunggu Ado SaG#yang..

 Ko Bilang C#Sa Ini Jalan Dengan Yang LaD#in..
 Masa Ko Anggap CmSa Ini Ko Pu Orang LaFmin..
 Sa Tra C#Pernah Lupa Dong Dua D#Pu Cinta
 Sio Ado SaG#yang..

Ado MaC#cam Susah Bertemu
Ko Kabar BagaiD#mana Sa Rindu
Peluk CmKo, Sama Ko
KembaFmli Bah Sa Pu Love AC#do..
Sa Pikir Sampe Silang
Mana Janji Ko Bilang
Ko D#Tipu Kastinggal Baru Ko Pi Hilang
G# Ko Tipu-Tipu Sa Trus Baru Ko Pi Hilang

C#Baby.. DarD#ling..
Ko Kasih Luka Ko Kasih Luka-Luka Sa Tuh
Oh My CmBaby.. DarFmling..
Semua Kenangan Mcam Susah Sa Mo Hapus
De C#Wa Yu Gyaman-Gyaman Low Mi
Mi Ho Sa We
Ko D#Tikam Sa Pu Hati Macam Susah E
Ada G#Rindu Yang Ko Bagi
Why You Lie Me Girl
Why You Lie Me Girl
Sey Su Sey Su C#Girl

Reff :
 Ko Kasih C#Luka Macam Tra Pikir Sa SesaD#li..
 Sa Sadar CmTra Bisa Bawa Ko KembaFmli..
 Ko Pergi C#Kas Tinggal Rindu
 Trada KaD#bar Sa Menunggu Ado SaG#yang..

 Ko Bilang C#Sa Ini Jalan Dengan Yang LaD#in..
 Masa Ko Anggap CmSa Ini Ko Pu Orang LaFmin..
 Sa Tra C#Pernah Lupa Dong Dua D#Pu Cinta
 Sio Ado SaG#yang..

FAQ

ما هي أوتار أغنية Ado Sayang؟

أوتار أغنية Ado Sayang هي: G, C, D, Bm, Em

ما هو المفتاح الأصلي لأغنية Ado Sayang؟

المفتاح الأصلي هو G.

ما هي صعوبة عزف أغنية Ado Sayang؟

مستوى الصعوبة هو Beginner.

هل يمكنني عزف Ado Sayang في مفتاح آخر؟

نعم. يمكنك تغيير مفتاح الأغنية إلى أي مفتاح باستخدام ميزة النقل (transpose).

هل يمكن عزف Ado Sayang على جيتار أكوستيك؟

نعم. الأوتار مناسبة لكل من الجيتار الأكوستيك والكهربائي.

هل يمكنني عزف Ado Sayang على اليوكوليلي؟

يمكن عزف أوتار Ado Sayang على الجيتار أو اليوكوليلي، باستخدام أشكال الأوتار الخاصة بكل آلة.

كم عدد الأوتار المستخدمة في Ado Sayang؟

أغنية Ado Sayang تستخدم 5 أوتار: G, C, D, Bm, Em

ما هي أسهل طريقة لعزف Ado Sayang؟

يمكنك استخدام ميزة النقل (transpose) لتغيير المفتاح إلى مفتاح يناسب نطاقك الصوتي أو استخدام أشكال أوتار أسهل.

في أي عقد صدرت أغنية Ado Sayang؟

صدرت أغنية Ado Sayang في عقد 2020. شاهد المزيد من أغاني عقد 2020 هنا

0.3x